Vítejte na stránkách

Máte sbor, zpíváte a stále hledáte nové písně, či úpravy. Kopírujete, opakujete…všechno už tu bylo.
Nabízím vám ke stažení noty, které jsem napsala, nebo upravila. 
Proč ?
Skládám a baví mě to :-).
A jsem ráda živým hraným autorem :-).

BOHUŽEL JSEM NYNÍ UKONČILA ODBĚR VŠECH NOT ZDARMA. PÁR JICH ZDE ZDARMA ZŮSTÁVÁ. DALŠÍ BUDU NABÍZET K PRODEJI. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

Zatím je tu stále méně, než 10% mých skladeb, ale brzy doplním další.

….a když vám bude chybět inspirace před zkouškou, najdete tu i kreativní rozezpívání

Proč po vás chci registraci?

Nabízím Vám něco, nad čím jsem trávila hodně času a tak jsem moc ráda, když vím, kdo si mé noty stahuje. V registraci si můžete nastavit, zda chcete dostávat upozornění na nově přidané noty. 

Získáte:

  • přístup k celým partům
  • přístup k nahrávkám 
  • na uvedený email můžete dostávat informace o nově přidaných notách a rozezpíváních. V nastavení si můžete vybrat jaké noty vás zajímají.

Všechny skladby jsou registrované u OSA, tedy je třeba nahlásit jejich provozování. Jinak OSA udělá tytyty. Pokud je Váš sbor členem Unie českých pěveckých sborů  http://www.ceskesbory.cz, poradíte si hravě. 

 

    Registrace
  • 9 + 6 =

Po registraci se přihlásíte pomocí své emailové adresy a hesla v okénku vpravo nahoře. Ozubené kolečko vpravo nahoře je nastavení vašeho přihlášení. Když kliknete na ikonu tužky, objeví se nabídka k zasílání notových novinek, kterou můžete nastavit dle svého přání a později kdykoliv měnit. Stejně tak tam změníte i heslo. A když si nebudete vědět rady, napište mi :-).